Inner Wheel fashion show en veiling levert mooi bedrag op voor goed doel

6 oktober 2019

Serviceclub Inner Wheel Zeeuwsch-Vlaanderen organiseerde afgelopen donderdag een fashion show en veiling, ten bate van het goede doel. Een geslaagd evenement, want er kon € 4500 worden uitgereikt aan 3 goede doelen: ShelterSuit, Hondenbrokkenmakers en Zonnebloem Zeeuwsch- Vlaanderen.

Het event vond plaats bij Pot Interieur in Axel. De fashion show werd verzorgd door Beleef Mode uit Terneuzen, van Westen mannen uit Zaamslag, Henno Cysouw kijkt verder en Haarhuis Haar & Make-up uit Terneuzen. De avond werd verder verzorgd door Square6 fotografie en video, DJ Hans Sephyr, Mia`s Restaurant & Lounge, Kolijn drankenhandel, Jouw Event Partners en Barbier bier met stijl. Voor een uitverkochte zaal werd de nieuwe najaarsmode getoond en daarbij kwam heel wat moois voorbij, allemaal te koop bij de deelnemende bedrijven in de eigen regio.

Na de fashion show volgde een geanimeerde veiling, waarbij prachtige kunstwerken werden afgewisseld door bijzondere belevingen, zoals een vaartocht voor 6 personen op een sleepboot, een dagje personal shopping en een massage.

Dit alles bracht het mooie bedrag op van € 4500, wat Inner Wheel Zeeuwsch-Vlaanderen ter beschikking stelt aan de eerder genoemde goede doelen

Gekoppelde tags

axelbeleef modegianniagostimodemodeshowpot interieurvan westen mannenmode